O RANČI

Málá farmička, nacházející se na samotě u lesa, v malebné přírodě Oderských vrchů a Vítkovské vrchoviny, na samém dolním konci vesničky Klokočov. Náplní naší farmy je splnění snů dětí i dospělých. Milovníci koní, zvířat a přírody zde najdou pohlazení na duši a nabijí si zde své „baterie“.

 

Chováme zde koně, osly, kozy, ovce, mangalice, drůbež, skot a psy – pyrenejský mastin a australský ovčák. Součástí farmy je naše chovatelská stanice s názvem Farma soví hnízdo.

 

Stát se na víkend farmářem, kde si vyzkoušíte dojení, péči o zvířata, jízdu na koni a dovíte se spoustu věcí o zvířatech zde chovaných.

 

10ti denní letní pobyt s bohatým programem viz. LETNÍ NABÍDKA

 

Vyjížďku na koni nádhernou přírodou s broděním řek.

 

Přímý kontakt s každým chovaným druhem zvířete u nás, včetně prasátka.

 

Silvestr a jiné akce.

 

Součástí farmy je osada Soví hnízdo. Osada navazuje na hospodářskou část farmy, kterou musíte projít, aby jste se dostali na osadu. Zde uvidíte po stranách v ohradách zvířata zde chované. Může vás zde přivítat fenka Bejlís, která vás obdaruje neskutečnou láskou a radostí že jste k nám zavítali.

 

Osada je místo odpočinku, relaxu. Součástí osady jsou 4 čtyřlůžkové chaty, srub, kde se vyspí až 8 lidí, taverna – neboli baštírna, maringotka a strážní domek.

Z oken chat můžete koukat na pastviny, kde se pasou koně.

 

Sociální zázemí – 3x suché wc, tekoucí studená voda. Teplou vodu nabizí farmáři ve svém soukromém obydlí a přes léto i v polní sprše.

 

Cesta která prochází osadou, nemá asfaltový koberec. Je to velmi přírodní, kouzelné a romantické místo, které určitě není pro lidi, kteří očekávají přepych, hotel, dlažbu atd.

 

ranc.klokocov@seznam.cz  |  +420 731 335 470

PLÁNOVANÉ AKCE

CENÍK

  Ranč U sovy , Klokočov u Vítkova

+420 731 335 470

Kontaktujte nás

Cookies prohlášení

ranc.klokocov@seznam.cz

© Ranč U sovy, všechna práva vyhrazena. Web Design by Mirek Tvrdý